Zadzwoń: 505 181 575
Lublin 

Strona głowna-Nasza oferta-Masaż relaksacyjny-Masaż całego ciała
Masaż relaksacyjny
Odprężenie, zdjęcie napięcia, błogostan.
Stosując miękkie naciski i przegłaskiwania,
masażysta pomoże Ci odnależć spokój i
równowagę psycho-fizyczną.

Technikę, sposób masażu i obszary dostosujemy specjalnie dla Ciebie 
To jak sukienka, czy garnitur
szyty na miarę.

 Specyficzne połączenie technik rozluzniających dostosowanych do odczuć masownego, którego celem jest pełne odprężenie i wyciszenie.
Czynnikami sprzyjajacymi rozluznieniu są: 
wnętrze "gabinetu z klimatem",
relaksacyjna muzyka, zapach olejków aromatycznych,
oraz dotyk. 
Masaż relaksacyjny całościowy obejmuje:
 plecy, nogi, ręce, brzuch, klatkę piersiową.
Czas trwania zabiegu to 60 min.
To wyjatkowy czas...
Dla Ciebie.


Masaż  masłem Shea
To luksusowy, odżywczy masaż łączący w sobie właściwości masażu relaksacyjnego oraz dobroczynne działanie masła Shea. Masło Shea jest doskonale tolerowane przez skórę
 ( także alergiczną). Nawilża skórę całego ciała, chroni ją od czynników drażniących ( t.jak: mróz, słońce, detergenty), ujędrnia, uelastycznia, polecane przy rozstępach, cellulicie, poprawia sprężystość skóry oraz rozjaśnia przebarwienia.
Piękny zapach długo utrzymuje się na skórze. Masaż masłem Shea dzięki czynnikom relaksacyjnym takim, jak : aromaterapia , odpowiednio dobrane techniki masażu , relaksacyjna muzyka oraz odpowiedni nastrój pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie. 


Rosyjski masaż miodowy
" Uwolnij się od stresu najsłodszą drogą"
Jeśli czujesz się osłabiony, bolą Cię mięśnie, odczuwasz ból i dolegliwości kręgosłupa? Masaż miodowy będzie panaceum na Twoje dolegliwości. Rosyjski masaż miodowy wzmocni Twoją odporność i przyspieszy regenerację organizmu. Masaż miodowy zmniejsza napięcie mięśni - tekstura miodu specjalnie dobrana, by wystarczający stopień lepkości umożliwił dogłębny masaż, uwalniający od napięć. Pobudza mięśnie i odżywia skórę - przyspiesza przepływ krwi w obrębie obszaru poddanemu zabiegowi, rozgrzewając poprawia krążenie w naczyniach.
Rewitalizuje i odżywia skórę dzięki zawartości witamin z grupy B,C, oligoelementów, enzymów oraz katalizatorów energetycznych zabieg ma działanie rewitalizujące. Regeneruje skórę dzieki stymulacji metabolizmu komórek regenerujących tkanki. Działanie bakeriostatyczne i dezynfekujące zawdzięcza wysokiej zawartości potasu. Miód posiada doskonałe właściwości
nawilżające i odżywcze. 
Odkryj z nami dobroczynną moc miodu.


Masaż gorącą świecą
Masaż gorącą świecą jest ciepłym, relaksacyjnym rytułałem z użyciem specjalnej świecy do masażu, której składniki takie jak: wosk pszczeli, masło Shea oraz czyste olejki esencjonalne sprawią, że Twoja skóra dozna dogłebnego odżywienia, ujędrnienia, jedwabistej gładkości.
Przed zabiegiem masażysta zapala świecę, której zawartość pod wpływem ciepła zmienia się w aksamitny , zmysłowy balsam,  następnie rozprowadza go  na skórze osoby masowanej i rozpoczyna relaksacyjny masaż. Wosk znajdujący się w świecy do masażu, po podgrzaniu, zachowuje przyjemną temperaturę zatem nie ma obaw o poparzenie. Dzięki pięknemu zapachowi świecy poczujesz głęboki relaks, uwolnisz się od napięć, stresu i zmęczenia. 
Rytułał masażu świecą jest właśnie dla Ciebie!


Masaż aromaterapeutyczny
Połączenie aromatycznych olejków eterycznych z masażem relaksacyjnym daje efekt odpreżenia,
działając kojąco na ciało i umysł. 
Olejki eteryczne dodawane do oleju bazowego oddziaływują na zmysły, usuwając zmęczenie, stres, i napiecia mięśniowe, dolegliwości bólowe,
a także wpływają na stan skóry. 
Mieszanka olejków będzie dobrana specjalnie do Twoich potrzeb oraz Twojego stanu zdrowia. 
Masaż aromaterapeutyczny pozwoli Ci się rozluznić i wyciszyć organizm. Jeśli towarzyszy Ci stres, Jesteś przepracowany i nie masz czasu na aktywność fizyczną oraz odpoczynek, ten masaż będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby. 


 

Szybki kontakt:

 +48 505 181 575

 Powered by: www.cdx.pl